ShareThis

*

*
http://goo.gl/IRwe8A

יום ראשון, 18 במאי 2014

עגלות הרטן גרמניה בקרוב בבייבי קלאב / Hartan


 Hartan Racer GT
בשבועות הקרובים אמורה להגיע לבייבי קלאב עגלה חדשה. העגלה היא תוצרת גרמניה והיא מיוצרת על ידי חברת הרטן.
הרטן היא חברת בוטיק לייצור עגלות תינוק. החברה מייצרת עגלות תינוק משנת 1950. החברה החליטה לייצר את העגלות בגרמניה כך שהעגלות יהיו בסטנדרט הגבוהה בעולם ואכן כך הדבר. העגלות מציעות איכות שלא קיימת באף עגלה שנמכרת כיום. במבחן העגלות הכי גדול שנערך באירופה בו נבדקו 500 דגמי עגלות תינוק שונים, 3 דגמים של חברת הרטן דורגו בחמישייה הראשונה, כולל המקום הראשון. בשונה ממבחנים דומים שנערכים בעולם, המבחן התעלם מסוגיית המחיר מכיוון שלבוחנים היה ידוע שהעגלות היקרות הן האיכותיות והטובות ביותר ולרוב עקב מחיר גבוהה הן נופלות בדירוג שלא בצדק.
לישראל יגיע דגם הרייסר ג'י טי בשלב ראשון, לחברת הרטן יש מגוון דגמים וע"פ היבואן דגמים נוספים יכנסו לליין בעתיד.

דגם הרייסר ג'י טי /  Hartan Racer GT הוא הדגם הנמכר ביותר של חברת הרטן בגרמניה, רוסיה ומדינות סקנדיביה. הרטן היא העגלה הנמכרת ביותר בגרמניה, בפער ניכר מול המתחרות. הדגם מציע סל שכיבה (אמבטיה) איכותי, סל השכיבה מאוד מאוד גבוה כך שאין צורך להתכופף בהכנסת התינוק. הגגון די גדול ויש לו תוספת הצללה אשר מכסה כמעט את כל סל השכיבה. יש רשת איוורור בגגון ומזרן מפנק העשוי סיבי קוקוס. הסיבים יוצרים סירקולציית אויר (בדומה למזרני האייר היקרים של מיטות התינוק) וסופח נוזלים, כך לא נוצרות בקטריות או הצטברות חיידקים.

הטיולון הוא הנושא העיקרי. מדובר בטיולון הרחב ביותר שיש כיום כ- 35 ס"מ רוחוב וגם הארוך ביותר, מדף הרגליים מתכוונן אך גם מתארך בהתאם לגודל התינוק. גם תינוק גדול במיוחד ישב בשיא הנוחות בעגלה זו. לטיולון יש 5 מצבי שכיבה/ישיבה ומשכיבה מלאה הוא מתיישב לזווית של 90 מעלות. לטיולון יש 6 רצועות חגירה לבטיחות מושלמת ומחזירי אור כך שתבלטו ביום ובעיקר בחושך.הגגון הענק מצל באופן נפלא ולא פחות חשוב כל הבדים מסנני UV. הבדים הם בדי טרמוטקס אשר לא מתחממים בקיץ ובכך מונעים הזעה ולא מרגישים קרים בחורף.

 השלדה היא שלדה איכותית, חזקה מאוד ובוודאי שתחזיק לאורך שנים ארוכות. ידיות האחיזה עשויות מחומר ייחודי השומר שלא יתבלו, יקרעו או יגרמו לכם להזעה. לשלדה יש בולמי זעזועים מיוחדים. בגלגלים האחוריים הבולמים מתכווננים ע"י כפתור ויסות בהתאם לתנאי הדרך. בגלגלים הקדמיים יש בולמי אוויר. למעשה העגלה בולמת בצורה המושלמת ביותר כל ירידה ממדרכה או כניסה לבור או בליטה קטנה הבולמים מרככים זאת באופן מושלם בזכות הבולמים והגלגלים המיוחדים בכל הליכה בכורכר, דשא, חול ואפילו בשלג היא מתניידת באופן מושלם. הקיפול פשוט לביצוע, הגודל סביר ואמור להתאים כמעט לכל תא מטען. גם השלדה מצוידת במחזירי אור.

למרות שהפוסט יצא ארוך ניסינו לתמצת. לעגלה יש המון המון פיצ'רים מיוחדים שבאמת לא תראו באף עגלה אחרת.
ניתן ללמוד על כל הפיצ'רים האלו באתר של חברת הרטן.
קישור לאתר: עגלות הרטן

אנו נעדכן ברגע  שהעגלות יגיעו לישראל. בשלב זה מוצגת עגלה אחת באולם התצוגה שלנו ממנה ניתן להתרשם.
 Hartan Racer GT

ניתן לראות סרטון תדמית של חברת הרטן. בסרטון מוצג דגם הסקיי אשר אינו מיובא לישראל. דגם הסקיי זהה לחלוטין לדגם הרייסר ג'י טי אשר כן מיובא לארץ, ההבדלים היחידים הם בשלדה: ידית האחיזה שונה והעיצוב החיצוני טיפה שונה של השלדה. דגם הרייסר ג'י טי יותר פרקטי וקל במשקל.


          

0 תגובות on "עגלות הרטן גרמניה בקרוב בבייבי קלאב / Hartan"

הוסף רשומת תגובה

עקבו אחרינו גם ב- / Follow us

 

בייבי קלאב 101 כל הזכויות שמורות 2013 Baby Blog עוצב ע"י בניית אתרים בחינם